Yönetim Kurulu Mesajı

Şirketimiz Bertoğlu, Geçmişten gelen deneyimleriyle günümüz teknoloji ve yeniliklerini kullanarak gerçekleştirdiği yüksek kalite standartlarında Altyapı ve Üstyapı projeleriyle öncü şirketlerden biri olmaktan gurur duymaktadır.

Şirketimiz; inşaat ve mühendislik alanlarında liderlik, rekabetçilik, zamanında teslim, en yüksek kalite standartlarında ve kabul görmüş güvenlik performansıyla lider konuma gelmiştir.

Vizyonumuz ve misyonumuz önümüzdeki yıllarda da yaptığımız işlerde mükemmellik taahhüdümüzü sürdürmek, değişiklik ve yenilikleri takip etmek, daha iyi yönetim ve inşaat teknikleri benimsemek ve tüm zorlukları başarılı bir şekilde aşmaktır.

Şirketimiz Bertoğlu bugün bulunduğu noktaya geleceğe yönelik vizyoner duruşu ve geçmişten öğrendiği tecrübeyle çelikleşerek ve insanların güvenini kazanarak gelmiştir.

 

Misyonumuz

Küresel platformda yaptığımız her işte değer yaratarak insanlığın ihtiyaçlarını tek elden karşılamak. Aynı zamanda verdiği hizmetle çevreye ve insana duyarlı proje üreterek, tercih edilen, güven duyulan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Geçmişimizden aldığımız güç ile ulusal ve uluslararası pazarlarda teknolojik gelişmelerin beraberinde getireceği, artarak çeşitlilik gösteren talepleri ve beklentileri aşarak, sayılı inşaat firmalarının arasında yer almak.

 Kalite Politikamız

Müşteri beklentilerini vaktinde ve eksiksiz olarak karşılamak; estetik açıdan hem çevreye duyarlı hemde fonksiyonel yapılar inşa ederek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak.